Polski program do wystawiania norweskich FAKTUR
Potrzebujesz cennych informacji dla Polaków mieszkających w Norwegii?
RejestracjaRejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwieranie firmy w Norwegii
Autor Wiadomość
struspedziiwiatr 


Wiek: 44
Posty: 13


Czy ktoś otwierał swoją firmę w Norwegii? Chciałbym założyć własny biznes, ale nie wiem, od czego zacząć :/
 
     
agatekk 


Wiek: 46
Posty: 119


Ponoć to nie jest taki hop siup jak u nas. Na twoim miejscu poradziłbym się kogoś, kto się na tym zna.
 
     
struspedziiwiatr 


Wiek: 44
Posty: 13


Ale raczej firmę czy kogoś, kto już ma swoją działalność?
 
     
agatekk 


Wiek: 46
Posty: 119


Wybierz sprawdzone firmy, które się tym zajmują już dłuższy czas. Masz wtedy gwarancję, że wszystko będzie ok.
 
     
struspedziiwiatr 


Wiek: 44
Posty: 13


Może coś polecisz? Nie chciałbym iść w ciemno.
 
     
agatekk 


Wiek: 46
Posty: 119


Słyszałam, że spoko jest Norwegia Consulting.
 
     
struspedziiwiatr 


Wiek: 44
Posty: 13


Sprawdzona firma?
 
     
agatekk 


Wiek: 46
Posty: 119


Moi znajomi byli bardzo zadowoleni :)
 
     
struspedziiwiatr 


Wiek: 44
Posty: 13


Dzięki serdecznie za pomoc!
 
     
Yoda__' 


Wiek: 43
Posty: 108


Sprawdziłem i polecam. Norwegia Consulting to według mnie najlepszy polski księgowy w Norwegii.
 
     
misha 

Wiek: 33
Posty: 53


Ja tam nie czuję potrzeby, aby gdzieś uciekać :). Otwieram firmę, ale u nas w Polsce. A realizuje moje marzenie i otwieram zakład krawiecki. Mam już wybrane lokum, a tutaj https://polimex.net/pl/sklep/2-nici/33-nici-do-haftu znalazłam nawet już wyposażenie, typu nici do haftu i materiały wszelkiego typu. Można więc działać.
 
     
Drake

Posty: 41


Ja skorzystałem z pomocy firmy https://pl.motty.no która pomogła mi z uzyskaniiem kredyto w Norwegii.
 
     
elisska

Posty: 37


A czy jest sens prowadzić firmę zagranicą? U nas teraz też jest wiele możliwości, byle opracować sobie dobry plan i można działać. Ja właśnie mam świetny pomysł, a teraz chcę zgłosić się do firmy loco commercial - która oferuje komercyjne nieruchomości. Ponieważ szukam już miejsca pod swój biznes.
 
     
Żeby dodać odpowiedź zarejestruj się
Odpowiedz do tematu

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group FAQFAQ  SzukajSzukaj  SzukajRegulamin
Potrzebujesz odpłatnej konsultacji z zakresu prowadzenia działalnoœci gospodarczej w Norwegii? Chcesz założyć firmę?
x
Potrzebujesz pomocy w obsłudze formalności Twojej firmy w Norwegii? Chcesz otworzyć norweską działalność?