Polski program do wystawiania norweskich FAKTUR
Potrzebujesz cennych informacji dla Polaków mieszkających w Norwegii?
RejestracjaRejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak znaleźć pracę w Norwegii
Autor Wiadomość
renotap

Posty: 0


Jak szukać pracy w Norwegii ? Wystarczy się zgłosić z ogłoszenia jak w GB?
 
     
xyz_lili 


Wiek: 53
Posty: 41


Niestety nie, korporacje zlecają firmą zew. wyszukanie odpowiednich pracownikow.
 
     
CR7 


Wiek: 40
Posty: 27


Zgadzam się z tym, wiadomo dlaczego firma zew.
Lepiej kwalifikacje zweryfikuje firma zewnętrzna.
 
     
anżelika 


Wiek: 43
Posty: 11


Trzeba jeszcze zaznaczyć ze przeglądając Polskie fora o Norwegii ciężko znaleźć prace, szczególnie dobrą.
 
     
renotap

Posty: 0


Czyli lepiej być na miejscu i szukać?
 
     
selena22 

Wiek: 43
Posty: 31


Tak zdecydowanie lepiej.
 
     
pawelstolik 

Wiek: 50
Posty: 4
Skąd: Polska


Znajoma jest już dwa lata, pierwszy raz pojechała na wycieczkę, bo dosyć już miała upałów i kurortów na południu Europy. Wynajęła z mężem mały domek, nad jeziorem.... jednym słowem była zachwycona.
Drugi raz już nie na wakacje, ale do pracy, zupełnie "w ciemno". Po tygodniu znalazła pracę jako opiekunka do dzieci. Zarobki może nie najwyższe, ale jest zadowolona, bo to i tak prawie trzy razy więcej niż w Polsce.
Ciekawe czy mężczyźnie jest trudniej znaleźć coś na miejscu ?
 
     
phiman 


Posty: 11


Sam się zastanawiam nad wyjazdem do Norwegii, przykład prawie idealnej gospodarki :) tylko że inaczej się gospodaruje budżetem państwa jak ma się dostęp do ropy :)

Ale wracając, znajomy pojechał z żoną do norwegi właśnie żeby trochę dorobić, nie wiem dokładnie jak znaleźli pracę. Ale on po studiach miał problem ze zrobieniem aplikacji prawniczej. Tam pracuje jako spawacz, ale nie jakiś profesjonalny. Ot po prostu pan złota rączka z większym naciskiem na spawanie jakichś płotków i małych elementów. Żona nie wiem gdzie pracuje. Ale oboje mają jak pączki w maśle. Chcą trochę dorobić i wrócić do Polski.

Problem w tym, że (nie wiem ile w tym prawdy) coraz więcej obcokrajowców się zjeżdża do norwegii i ponoć władzę zastanawiają się nad zaostrzeniem przepisów imigracyjnych.
_________________
Freepaqu || Combo.
 
     
Gość



Najlepszym znalezieniem pracy jest przygotowanie dobrego CV, szczerze polecam kogoś sprawdzonego. Osobę, która z doradztwem personlanym na styczność na co dzień:
http://mentorkariery.pl/cv-po-norwesku
 
     
Gość



Dzień dobry! Mam na imię Sandra Olszewska, od ponad 3 lat zarabiam pieniądze tylko i wyłącznie przez Internet, opracowując strategie pozwalające zarabiać bez wychodzenia z domu Od dłuższego czasu zarabiam w programie inwestycyjnym z niskim wkładem własnym. Nie są to żadne piramidy finansowe, MLM'y, hyipy, nie będziesz zbierał poleconych, ani namawiać nikogo do udziału. Poszukuję konkretnych i zdecydowanych osób, które chciałyby pomnażać swój kapitał dzięki skutecznej inwestycji, jaką proponuję. Zysk już w pierwszym miesiącu to nawet 10 tys. złotych. Do pracy nie potrzebujesz niczego opróćz swojego smartfona/laptopa. Platforma inwestycyjna, którą chcę Ci przedstawić nie wymaga od Ciebie żadnej specjalistycznej wiedzy, wszystko Ci pokażemy. Oferta ograniczona czasowo i ilościowo - nie wiem, czy się powtórzy.
dołącz do nas tu: http://zarobmilion.pl
 
     




Oczekuje na akceptację
 
 
Żeby dodać odpowiedź zarejestruj się
Odpowiedz do tematu

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime FAQFAQ  SzukajSzukaj  SzukajRegulamin
Potrzebujesz odpłatnej konsultacji z zakresu prowadzenia działalnoœci gospodarczej w Norwegii? Chcesz założyć firmę?
x
Potrzebujesz pomocy w obsłudze formalności Twojej firmy w Norwegii? Chcesz otworzyć norweską działalność?