Polski program do wystawiania norweskich FAKTUR
Potrzebujesz cennych informacji dla Polaków mieszkających w Norwegii?
RejestracjaRejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Poszukuje księgowego w Norwegii
Autor Wiadomość
czesiek919 


Wiek: 45
Posty: 55


Hej szukam kogoś kto pomoże mi z formalnościami mojej firmy
 
     
weeezu 


Wiek: 43
Posty: 55


Słyszałem dobre opinie o Pol-nor consulting, wpisuje adres ich strony www.pol-nor.com
 
     
tomcia@ 


Wiek: 46
Posty: 33


Ta firma, o której wspomniał weeezu jest naprawdę dobra. Trochę inne podejście do klienta. Ludzie są mili ale też bardzo konkretni.
 
     
weeezu 


Wiek: 43
Posty: 55


Tomcia ja osobiście właśnie nie miałem z nimi do czynienia, ale słyszałem już od kilku znajomych dobre opinie. Właśnie, że jest tak przejrzyście na czas itd.
 
     
czesiek919 


Wiek: 45
Posty: 55


No dobra, ale pytanie, czy naprawdę zajmą się kompleksowo moją firmą? Jestem raczej osobą, która wszystko chce wiedzieć i rozumieć, a nie tylko dostać gotowe papiery. Czy oni będą w stanie mi wszystkie niuanse jasno wytłumaczyć?
 
     
czesiek919 


Wiek: 45
Posty: 55


Coś za kolorowo mi to wszystko wygląda. Wiadomo, ze jak firma jest taka super, bez minusów to gdzieś jest haczyk.
 
     
ladymakbet 


Wiek: 40
Posty: 86


Niby tak jest ale w Norwegii ludzie uczą się trochę innej mentalności. To nie jest Polska gdzie trzeba uważać na każdym kroku.
 
     
Dagi 


Wiek: 47
Posty: 18


Czasem zdarzają się dobre firmy na rynku i są bardzo oblegane albo zamieniają się w korporacje, tak z moich obserwacji ;] aa polnor też słyszałam że spoko.
 
     
kamka_P 


Wiek: 44
Posty: 70


Osobiście korzystałam z ich usług i muszę powiedzieć, że to naprawdę bardzo dobre biuro rachunkowo-księgowe w Norwegii. Czesiek919 nie masz się czego obawiać ;-)
 
     
Żeby dodać odpowiedź zarejestruj się
Odpowiedz do tematu

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group FAQFAQ  SzukajSzukaj  SzukajRegulamin
Potrzebujesz odpłatnej konsultacji z zakresu prowadzenia działalnoœci gospodarczej w Norwegii? Chcesz założyć firmę?
x
Potrzebujesz pomocy w obsłudze formalności Twojej firmy w Norwegii? Chcesz otworzyć norweską działalność?